1700 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

  • 1700 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Nest 0 Sepet
  • Hadi Sepeti Dolduralım :)

    0 × 0,00₺

Stokta Var

Çaysa Filiz Siyah Çay – 10 Kg YENİ PAKET

2.000,00₺

Çaysa – Filiz Siyah Çay

Çayda birinci kalite arayanların tercihi Çaysa Filiz Siyah Çay, yumuşak içimi ile meraklılarını mest ediyor…

Yumuşak içimli çay severlerin tercihi Çaysa Filiz Siyah Çay, Doğu Karadeniz’in en lezzetli çay yapraklarından üretiliyor. 9 farklı bölgeden toplanan yaprakların homojen olarak harmanlanmasıyla oluşan Çaysa Filiz Siyah Çay, meraklılarına birinci kalite çay keyfi yaşatıyor.

1 kilogram Çaysa Filiz Siyah Çay’dan ortalama 450 bardak çay çıkıyor

Diğer markalar kilogram başına yaklaşık 300 bardak çay sağlarken, Çaysa Filiz Siyah Çay’ın 1 kilogramından, ortalama 450 bardak çay çıkıyor. Böylelikle Çaysa Filiz Siyah Çay, damak tadınıza olduğu kadar cebinize de olumlu etki ediyor.

Uzun dem tutma süresi (yaklaşık 7 saate kadar demi bozulmaz) ile dikkat çeken ürün, tozsuz yapısıyla çay severlerin gönlünü kazanıyor. Kıvamı ve tadıyla fark yaratan Çaysa Filiz Siyah Çay, Doğu Karadeniz’in en lezzetli çay yapraklarını demliğinize, oradan da kalbinize taşıyor…

Sınırlı sayıda üretim

Çaysa’nın bütün ürünleri gibi Filiz Siyah Çay da en verimli hasat zamanında toplandığı için sınırlı sayıda üretiliyor. Çaysa Filiz Siyah Çay siparişleriniz, Türkiye’nin her yerine olduğu gibi, yurt dışına da özenle paketlenerek, en kısa sürede ulaştırılıyor.

23 yılı aşkın Çaysa deneyimi ve kalitesiyle tüketicilerle buluşan Çaysa Filiz Siyah Çay, hiçbir katkı maddesi içermediği gibi Avrupa Birliği normlarına uygun hijyenik tesislerde üretiliyor ve tüketicilerle buluşuyor.
 

Çaysa Filiz Çay