1700 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

  • 1700 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Nest 0 Sepet
  • Hadi Sepeti Dolduralım :)

    0 × 0,00₺

Hakkımızda

ÇAYSA FİLİZ ÇAY

Çaysa Çay Fabrikası Doğu Karadeniz’in incisi çayın ve çay kokulu yağmurların başkenti Rize’nin o eşsiz lezzetini sizlerle buluşturuyor. Çay hem doğu Karadeniz’in hem de Türkiye’nin gerek sosyolojik gerekte ekonomik olarak en büyük yapı taşlarından biridir. Biz bunun öneminin farkındayız.

Doğup büyüdüğü Rize’ye faydalı olmayı gaye edinmiş olan Çaysa Çay Fabrikası 23 yıldır tüketicilerine Avrupa Birliği normlarında, hijyenik tesislerinde hiçbir katkı maddesi içermeyen bir tat üretiyor.

Türkiye’nin özel sektördeki en kaliteli çay markası Çaysa, Rize’de çay üreticileri ile birlikte çaya emek vererek Türk insanının vazgeçilmez tadını özenle koruyor. Sektörün en büyük problemlerinden biri olan çayın fabrikalara taşınması sorununa ise yılların deneyimini kullanarak ustalıkla çözüm üretmeyi başarmıştır.

Çaysa çay olarak daha kaliteli ve daha leziz ürünler sunmak ana hedefimiz. Arge çalışmaları ile bunu her sene destekliyoruz.


MİSYON

Hizmet ve ürün kalitemizi günden güne geliştirerek çalışan ekibimiz, müşterilerimizle ve bayilerimizle birlikte kocaman bir aile olabilmenin öneminin farkındalığıyla, Rize’nin bereketli çay bahçelerinden toplanan eşsiz ve doğal aromalı çayını yurtdışı ve yurtiçi pazarında tüketiciye ulaştırarak, ülke ekonomisine katkı sağlayan ve tercih edilen Rize çayının en iyi markası olmak.


VİZYON

Misyonumuz doğrultusunda, en iyi kaliteyi yakalayarak ve güvenilirliğimiz ile yenilikçi inovatif ürünler geliştirerek ve geniş bir dağıtım ağı ile nihai müşterilere ulaştırarak, Dünya genelinde sektöründe para lideri bir marka olmak.

Çaysa Filiz Çay