1700 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

  • 1700 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Nest 0 Sepet
  • Hadi Sepeti Dolduralım :)

    0 × 0,00₺

Stokta Var

Çaysa Bergamotlu Demlik Süzen Poşet Çay – 6 Kg (17 Gram EV Tipi)

1.400,00₺

 Çaysa – Bergamotlu Demlik Süzen Poşet Çay

Bergamot lezzeti ve kokusuyla buluşan Çaysa Bergamotlu Demlik Süzen Poşet Çay, hem pratik hem de lezzetli bir çay deneyimi sunuyor

Doğu Karadeniz’in 9 farklı bölgesindeki en iyi çaylardan homojen olarak harmanlanan, ardından Doğu Akdeniz’in eşsiz bergamot meyvesiyle buluşan Çaysa Bergamotlu Demlik Süzen Poşet Çay, bulanıklık yaratmayan berrak bir yapıya sahip. Hazırlaması zahmetsiz, lezzeti ve kokusu ise baş döndürücü olan Çaysa Bergamotlu Demlik Süzen Poşet Çay, yoğun çay ekstraktı (çay özü) ile demini hızla veriyor.

1 kilogram Çaysa Bergamotlu Demlik Süzen Poşet Çay’dan ortalama 600 bardak çay çıkıyor

Diğer markalar kilogram başına ortalama 300 bardak çay sağlarken, Çaysa Bergamotlu Demlik Süzen Poşet Çay’ın 1 kilogramından yaklaşık 600 bardak çay çıkıyor. Böylelikle Çaysa Bergamotlu Demlik Süzen Poşet Çay, bir yandan kaliteden ödün vermeden pratik ve lezzetli bir çay keyfi sunarken, diğer yandan cebinizi de düşünüyor.

Sınırlı sayıda üretim

Çaysa Bergamotlu Demlik Süzen Poşet Çay’ı Türkiye’nin her yerinden olduğu gibi yurt dışından da sipariş verebilir, özenle hazırlanmış paketiyle Çaysa Bergamotlu Demlik Süzen Poşet Çay deneyimine en kısa sürede sahip olabilirsiniz. Diğer Çaysa ürünleri gibi en verimli hasat zamanında toplandığı için sınırlı sayıda üretilen Çaysa Bergamotlu Demlik Süzen Poşet Çay, tamamen organik yöntemlerle yetişen tarlalarda toplanıyor.

23 yılı aşkın Çaysa deneyimi ve kalitesiyle tüketicilerle buluşan Çaysa Bergamotlu Demlik Süzen Poşet Çay, renklendirici vb. hiçbir katkı maddesi içermediği gibi Avrupa Birliği normlarına uygun hijyenik tesislerde üretiliyor ve tüketicilerle buluşuyor.
 

Çaysa Filiz Çay