1700 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

  • 1700 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Nest 0 Sepet
  • Hadi Sepeti Dolduralım :)

    0 × 0,00₺

Stokta Var

Çaysa Bergamotlu Filiz Siyah Çay – 10 kg

2.000,00₺

Çaysa – Bergamotlu Filiz Siyah Çay

Birinci kalite çayın bergamotla birleşimi Çaysa Bergamotlu Filiz Siyah Çay, tadı ve kokusuyla meraklılarının aklını başından alıyor

Yumuşak içimli çay severlerin tercihi Çaysa Bergamotlu Filiz Siyah Çay, Doğu Karadeniz’in en lezzetli çay yapraklarından ve Doğu Akdeniz’in eşsiz bergamot meyvesinden üretiliyor. 9 farklı bölgeden toplanan yaprakların homojen olarak harmanlanmasının ardından, bergamot meyvesinin lezzeti ve kokusuyla buluşan Çaysa Bergamotlu Filiz Siyah Çay, meraklılarına birinci kalite çay deneyimi yaşatıyor.

1 kilogram Çaysa Bergamotlu Filiz Siyah Çay’dan ortalama 450 bardak çay çıkıyor

Diğer markalar kilogram başına yaklaşık 300 bardak çay sağlarken, Çaysa Bergamotlu Filiz Siyah Çay’ın 1 kilogramından, ortalama 450 bardak çay çıkıyor. Çaysa Bergamotlu Filiz Siyah Çay, hem damak tadınızı hem de cebinizi düşünüyor.

Yaklaşık 7 saate kadar uzun dem tutma süresi ile dikkat çeken Çaysa Bergamotlu Filiz Siyah Çay, yapısı gereği toz bırakmıyor. Kıvamı ve tadıyla fark yaratan Çaysa Bergamotlu Filiz Siyah Çay, Doğu Karadeniz’in en lezzetli çay yapraklarını ve Doğu Akdeniz’in bergamot lezzetini demliğinize, oradan da kalbinize taşıyor…

Sınırlı sayıda üretim

Çaysa’nın bütün ürünleri gibi Bergamotlu Filiz Siyah Çay da en verimli hasat zamanında toplandığı için sınırlı sayıda üretiliyor. Çaysa Bergamotlu Filiz Siyah Çay siparişleriniz, Türkiye’nin her yerine olduğu gibi, yurt dışına da özenle paketlenerek, en kısa sürede ulaştırılıyor.

23 yılı aşkın Çaysa deneyimi ve kalitesiyle tüketicilerle buluşan Çaysa Bergamotlu Filiz Siyah Çay, hiçbir katkı maddesi içermediği gibi Avrupa Birliği normlarına uygun hijyenik tesislerde üretiliyor ve tüketicilerle buluşuyor.
 

Çaysa Filiz Çay