1700 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

  • 1700 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Nest 0 Sepet
  • Hadi Sepeti Dolduralım :)

    0 × 0,00₺

Stokta Var Yeni

Çaysa Demlik Süzen Poşet Çay – 6 Kg (32 Gram Kafe Tipi)

1.300,00₺

Çaysa – Demlik Süzen Poşet Çay

Hem pratik hem de lezzetli bir çay deneyimi yaşamak isteyenlerin tercihi Çaysa Demlik Süzen Poşet Çay’ın 1 kilogramından 600 bardak çay çıkıyor…

Pek çok benzerinin aksine berrak ve bulanıklık yaratmayan yapısıyla dikkat çeken Çaysa Demlik Süzen Poşet Çay, Doğu Karadeniz’in 9 farklı bölgesinden toplanan en iyi çayların homojen olarak harmanlanmasıyla oluşuyor. Hazırlaması pratik, lezzeti ise baş döndüren Çaysa Demlik Süzen Poşet Çay, yoğun çay ekstraktı (çay özü) ile demini hızla veriyor.

1 kilogram Çaysa Demlik Süzen Poşet Çay’dan ortalama 600 bardak çay çıkıyor

Diğer markalar kilogram başına ortalama 300 bardak çay sağlarken, Çaysa Demlik Süzen Poşet Çay’ın 1 kilogramından yaklaşık 600 bardak çay çıkıyor. Çaysa Demlik Süzen Poşet Çay, hem pratik ve lezzetli bir çay keyfi sunarken, hem de cebinizi düşünüyor ve ödediğiniz paranın karşılığını, kaliteden ödün vermeden mümkün olan en verimli şekilde almanızı sağlıyor.

Tozsuz bir yapıya sahip olan Çaysa Demlik Süzen Poşet Çay’ı Türkiye’nin her yerinden olduğu gibi yurt dışından da sipariş verebilir, özenle hazırlanmış paketiyle Çaysa Demlik Süzen Poşet Çay deneyimine en kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Sınırlı sayıda üretim

Diğer Çaysa ürünleri gibi en verimli hasat zamanında toplandığı için sınırlı sayıda üretilen Çaysa Demlik Süzen Poşet Çay, tamamen organik yöntemlerle yetişen tarlalarda toplanıyor.

23 yılı aşkın Çaysa deneyimi ve kalitesiyle tüketicilerle buluşan Çaysa Demlik Süzen Poşet Çay, renklendirici vb. hiçbir katkı maddesi içermediği gibi Avrupa Birliği normlarına uygun hijyenik tesislerde üretiliyor ve tüketicilerle buluşuyor.
 

Çaysa Filiz Çay