1700 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

  • 1700 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Nest 0 Sepet
  • Hadi Sepeti Dolduralım :)

    0 × 0,00₺

Stokta Var Yeni

Çaysa Gold Siyah Çay – 3 Kg

525,00₺

Çaysa – Gold Siyah Çay

Taze mayıs çayının yapraklarıyla üretilen Çaysa Gold Siyah Çay, günün her saati çay içmeyi keyfe dönüştürüyor…

Diğer çaylara göre nispeten sert bir içimi olan Çaysa Gold Siyah Çay, Doğu Karadeniz’in 9 farklı bölgesinden, birinci sürgün taze mayıs çayının toplanmasıyla elde ediliyor. Yoğun çay tadıyla meraklılarını mest eden Çaysa Gold Siyah Çay, günün her saatinde keyifle tüketebileceğiniz en üst kalite çay deneyimi sunuyor.

Uzun dem tutma süresi

Tozsuz yapısı ve uzun dem tutma süresiyle çay severlerin büyük beğenisini kazanan Çaysa Gold Siyah Çay, uzun müddet dem kalitesini korur, taze çay keyfini saatlere yayar… Yalnızca birinci kalite çaydan üretilen Çaysa Gold Siyah Çay siparişleriniz, Türkiye’nin her yerine olduğu gibi yurt dışına da özenle paketlenerek gönderiliyor ve çay meraklıları, en kısa sürede Çaysa Gold Siyah Çay deneyimine kavuşuyor.

Sınırlı sayıda üretim

Yalnızca seçkin zevklere hitap eden Çaysa Gold Siyah Çay, diğer Çaysa ürünleri gibi en verimli hasat zamanında toplandığı için sınırlı sayıda üretiliyor. Tamamen organik yöntemlerle yetişen tarlalardan toplanan Çaysa Gold Siyah Çay, lezzeti ile unutulmaz bir çay keyfi yaşatıyor.

23 yılı aşkın Çaysa deneyimi ve kalitesiyle tüketicilerle buluşan Çaysa Gold Siyah Çay, renklendirici vb. hiçbir katkı maddesi içermediği gibi Avrupa Birliği normlarına uygun hijyenik tesislerde üretiliyor ve tüketicilerle buluşuyor.
 

Çaysa Filiz Çay